top of page

BLOG

7 גופים

אני אתחיל מהגוף הראשון, אותו אנחנו מכירים.

הגוף הפיזי.


הגוף הפיזי מתפתח בשבע שנים הראשונות של חיינו. (כן כן, מה נסגר יקום עם הספרה הזאת ולמה דווקא 7? לזה עדיין איןלי תושבה אבל זאת ספרה שבהחלט חוזרת הרבה על עצמה אם נתעמק בהיסטוריה וכתבי אמונה שונים. 7 גרמי שמיים, ביום השביעי אלוהים נח מעשייתו ועוד..) אז הגוף הפיזי. הוא מתפתח בשבע שנים ראשונות לחיינו, כל שאר הגופים עוד לאמפותחים אלא במצב של גרעין שאוטוטו עומד לפרוץ החוצה ולגדול להיות ניצן מהמם. שבע שנים ראשונות, הם שנים שלהגבלה. אין גדילה של התודעה או של הרגש. ישנם בני אנוש שלא גדלים מעבר לגופם הפיזי והם אינם שונים בהרבה מבעליחיים אשר מתפתחים במהלך חייהם בגופם הפיזי בלבד.

אנחנו מתייחסים לילדים כמו לבעלי חיים, איננו יכולים לדרוש מהם תובנה מעבר,לכן בבתי משפט לא נשפטים ילדים תחת גיל 7 - כי במידה ובוצע מעשה, הילד היה בהשפעה והכוונה של מישהו אחר. אפשר לקרוא לזה תמימות מוחלטת.

הגוף האתרי - בשבע שנים הבאות , בגילאי 7-14 מתפתח הגוף האתרי שלנו. אלו הם שבע שנים של התפתחות רגשית, ומינית. הבשלות המינית, שהיא הביטוי האינטנסיבי של הרגש, מגיעה לשיאה לקראת גיל 14. חלק מבני האנוש לאמתפתחים מעבר לשלב הזה. אתם יודעים מי אלו האנשים האלה, רוב ההנאה החייהם מגיעה בצורה של אוכל, מין והנאותאחרות. ניתן לראות את זה עליהם בבירור כי כל האישיות שלהם, המילים הביטויים והיצירה (מוסיקה, ספרות ועוד) שלהםספוגה בזה. (אהמ אהמ, פרויד).

הגוף האסטרלי - בשבע שנים הבאות, בגילאי 14-21 מתפתח הגוף האסטרלי שלנו. אם הגוף השני מפתח רגש, הגוףהשלישי מפתח בנו את החשיבה והתודעה. זה הזמן שלנו להרהר. שוב, חלק גדול מבני אנוש מגיעים לגיל 21 מבלי לפתחאפילו את הגוף השני. זה נורא אינדיבידואלי. אנחנו כולנו שונים ומשונים.

בדרך כלל נדרשים 21 שנים להתפתחות הגוף האסטרלי שלנו והרוב המוחלט של בני האנוש אינם מתפתחים מעבר לנקודהזו בהתקיימות שלהם. בציוויליזציות בהן הגוף האסטרלי התפתח במלואו, נוכל לזהות אינטלגנציה. כל מי שעצר בהתפתחותהגוף השלישי- עבורם, התתקיימות בין החיים למוות הופכת לעיקר. מבחינתם אין חיים לאחר המוות.

עכשיו זה הופך להיות יותר ויותר מטאפיזי. זרמו איתי.

הגוף המנטלי - היפנוזה וטלפתיה נמצאים בפוטנציאל של הגוף הרביעי. יכולת קריאת מחשבות, רגשות, ויברציות ותדריםשונים של בני אנוש ובעלי חיים אחרים - כל אלו באים לביטוי דרך גוף זה. תקשורת אחד עם השני בדרכים לא שגרתיותויכולת להקרין את עצמך מחוץ לגוף הפיזי. האמפתיים שביניינו, אלו שיכולים לזהות מה אתה מרגיש רק מלהיות איתך בחדר- גוף זה מפותח אצלם. כן, אלו הם אנשים מיוחדים שכדאי לא להתעסק איתם. הם יודעים לזהות שקרים ממרחקים ולאסובלים אי אוטתניות ומרמה. כנראה שלא תוכלו לעבוד עליהם, הם פשוט מרגישים עם הגוף המנטלי שלהם והמילים שאתהמנסה להוציא מהפה מאבדות חשיבות ביחס לרגש שאתה משדר באותו הרגע.

כשיש לנו גישה לגוף המנטלי שלנו, אנו יכולים לחוש באינסופיות. תחושה נהדרת של ידיעה שאינך הולך לחדול מלהתקייםלאחר המוות הפיזי. קסם.

הגוף הרוחני - אם התפתחות החיים הולכת כמתוכנן, עד לגיל 35 גוף זה אמור להתפתח במלאו. מעטים האנשים שגילו אתהגוך הרוחני. בגוף זה קיים כל המידע בנוגע להתקיימות הנוכחית שלנו. כשיש לנו גישה לגוף זה, אנחנו מתחילים לראות הכלמנקודת מבט קוסמית. נוכל לזהות את היופי בכל דבר חי ואת החיבור שלו אל האינסוף. כבר ציינתי שהכל קשור אחד לשני? דרך גוף זה אנחנו מפסיקים לראות דרך שיפוטיות ובעצם מכילים ומקבלים את הקיום שלנו ושל האחרים כאחד.

הגוף השביעי - הגוף הנשמתי שלנו. הגוף הקוסמי - לקראת גיל 42 יכול להתפתח הגוף הקוסמי שלנו. שזהו בעצם לא-גוף. המיקרוקוסמוס. זה הגוף דרכו השאמאנים של פעם יכלו לשנות ולהקרין את היותם ומהותם אל תוך בעלי חיים וצורות חייםאחרות. מיותר לצין שבודדים מגיעים להתפתחות של גוף זה. אבל אנחנו בדרך לשם, בתור אנושות.

אז תחזיקו חזק כי אתם עוד עלולים לחוות את הקסם הזה.

אוקיי אז הכרנו מעט את היותנו אנושיים, את הצ'אקרות והגופים שלנו. מוזמנים לחטט במקורות השונים ולהעמיק בנושא. לאחסר על זה מידע אונליין, תודה למאה ה-21 והאינטרנט.


עכשיו יהיה לך קצת יותר קשה לשפוט בני אנוש אחרים והכי חשוב - לשפוט את עצמך. כי מה הפואנטה? כל אחד מתפתחבקצב שונה, מגיע לדרגה שונה של פיתוח הגופים ושלא נדבר על צ'אקרות שלא מאוזנות אצל רובנו המוחלט וזה משבשתהליכי הבנה ואינטראקציה אחד עם השני. אז פחות שיפוטיות, יותר הבנה ואולי תמצאו שפה ששניכם מבינים. בכוונה לאאמרתי משותפת, כי - תדרים. (מבטיחה להרחיב על זה בהמשך)ז״א לא תמיד קל למצוא את האדם שהוא על אותו התדר, אבל הבנה ושפה משותפת ניתן למצוא גם עם בעלי חיים שאינם דוברים שפת בני אנוש. למרות כל השוני, תמיד יש דרך לתקשר אחד אם השני אם באמתמעוניינים בכך, אם רוצים למצוא את הכוחות לזה ולעבוד על זה.


#Allight


#הכראתעצמך

#גוףאנושי

0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page